Starty biegowe na pierwsze półrocze 2015 (ankieta)

Drodzy Klubowicze, w związku z mijającym rokiem i początkiem nowego sezonu chcielibyśmy Was zapytać o plany startowe dotyczące pierwszego półrocza 2015(1 styczeń – 30 czerwiec). Ankieta zawiera kilka pytań, część jest z możliwością wielokrotnego wyboru, część wymaga króciutkiego opisu. Ankieta nie zajmie Wam więcej niż 2 minuty.

Dzięki wynikom będziemy mogli poznać Wasze ulubione starty priorytetowe i pośrednie starty, co może się przełożyć na wspólne przejazdy na zawody (oszczędność funduszy i ochrona środowiska) oraz, mamy nadzieję, utworzenie wspólnych grup przygotowujących się i wzajemnie wspierających do tych samych startów lub dystansów.

Przy okazji chcielibyśmy życzyć Wam wszystkiego najlepszego, samych radości i uśmiechu w życiu prywatnym oraz udanych startów, życiówek i braku kontuzji w 2015 roku.

  1. Jaki jest/są Twój/Twoje priorytetowy/e start/y w pierwszym półroczu 2015?
  (możesz wybrać maksymalnie 2)

  2. Proszę o podanie nazwy/nazw priorytetowych startów.
  (W przypadku odpowiedzi Inny i Ultramaratonu proszę o podanie także dystansu zawodów).

  3. Jaki dodatkowe starty planujesz w pierwszym półroczu 2015?
  (ilość bez ograniczeń)

  4. Proszę o podanie nazwy/nazw dodatkowych startów.
  (W przypadku odpowiedzi Inny i Ultramaratonu proszę o podanie także dystansu zawodów).

  5. Podaj ilość planowanych startów w pierwszym półroczu 2015.

  Podaj swój e-mail

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 102/32, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Leave a Comment