BiegamBoLubie – zakończenie akcji biegowej w Piotrkowie Trybunalskim

W sobotę odbyły się ostatnie zajęcia akcji BiegamBoLubie, które kończyły oficjalnie II sezon biegowy w Piotrkowie Trybunalskim. Pomimo niesprzyjającej, jesiennej pogody, chętnych do aktywności nie brakowało. W planach był mini maraton dla dzieci i dorosłych. Po ok. 15 minutowej rozgrzewce, którą poprowadził trener BbL – Józef Deląg, przystąpiliśmy do biegu głównego :) Na początek ruszyły nasze pociechy. Najszybszą Endorfinką na dystansie 420m była Nadia Woszczyk, która rozegrała bieg w sposób strategiczny. Co prawda z małą pomocą rodziców-biegaczy ale taka ich rola aby przekazywać istotne informacje, tak aby nie popełniały tych samych błędów co oni sami. Najważniejsze, że każdy z małych maratończyków wziął udział w naszym treningu :)

Nadia Woszczyk

Nadia Woszczyk

Kolejną grupą byli pozostali uczestnicy zajęć, którzy pomimo padającego deszczu przebyli w sumie 4200m.

W końcu przyszedł czas na nagrody, którymi były oficjalne koszulki akcji BiegamBoLubie, książki o tematyce biegowej, elementy odblaskowe, które zwiększają naszą widoczność na drogach oraz szereg słodkości dla najmłodszych i długo wyczekiwany tort.

Zakończenie II edycji biegowej akcji BiegamBoLubie w Piotrkowie Trybunalskim - nasi uczestnicy

Zakończenie II edycji biegowej akcji BiegamBoLubie w Piotrkowie Trybunalskim – nasi uczestnicy

Z tej okazji w imieniu Piotrkowskiego Klubu Biegacza ENDORFINA, oraz wszystkich uczestników, którzy od marca do listopada, chętnie brali udział w zajęciach biegowych BiegamBoLubie, chcielibyśmy podziękować całej rodzinie Państwa Delągów, a w szczególności Panu Józefowi za prowadzenie zajęć oraz Joasi, która organizowała czas dla naszych pociech, wtedy, gdy my mogliśmy udać się na godzinny trening. Z roku na rok zauważamy, że coraz więcej ludzi biega po piotrkowskich drogach, chodnikach, czy ścieżkach leśnych, co nas bardzo cieszy. Mamy nadzieję, że dzięki takiej inicjatywie biegowej, będziecie czynnie brali udział w kolejnych edycjach.

Ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom zajęć, zarówno tym młodszym, jak i starszym. Pokazaliście, że aktywność ruchowa jest dla Was nierozłącznym elementem życia codziennego. Dziękuję wszystkim, którzy pomagali w realizacji treningów oraz organizatorowi BbL za nagrody dla uczestników i wsparcie merytoryczne w realizacji zajęć.

Do zobaczenia za rok :)

Pełna galeria zdjęć z sobotnich zajęć dostępna jest na facebookowym fanpage ENDORFINY.

P.S.
Nie zamierzamy przespać zimy :) O szczegółach  będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz fanpage na Facebooku.

Paweł Makulskipreferuję nocne bieganie, szczególnie podczas pełni księżyca. Bieganie jest dla mnie stylem życia, sposobem na oczyszczenie i odrodzenia ciała i ducha. Motto życiowe – dopóki walczysz jesteś zwycięzcą – sprawdza się nie tylko w bieganiu ale i w życiu codziennym.

Leave a Comment