Ujarzmianie nocnego biegacza cz.3

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 27/06/2014
21:00 - 22:00

Lokalizacja
ORLEN

Kategorie


Trzecia edycja ujarzmiania nocnego biegacza już w najbliższy piątek, 27 czerwca, kiedy księżyc jest w nowiu. Poprzednie edycje odbyły się przy licznej obsadzie o czym pisaliśmy tutaj. Dwadzieścia dziewięć dni temu, bo tyle wynosi miesiąc księżycowy spotkaliśmy się wraz z kijkarzami. Również i w piątek planujemy spotkać się z Wami. Grupę nordic walking poprowadzi Józef Deląg – trener akcji BiegamBoLubie. Dla biegaczy do pokonania będzie odcinek ok. 15km w tempie dowolnym, zazwyczaj pierwsze 7,5km pokonujemy ok. 6min/km, później, jak praktyka pokazała, biegniemy troszkę szybciej ale czekamy do ostatniej osoby.

Godzina zbiórki – 20:45 przy stacji paliw ORLEN. Start biegu planujemy o 21:00 z miejsca oznaczonego poniżej

Biegniemy po utwardzonej drodze, która prowadzi do drogi na Barkowice. Biegniemy do szlabanu, rozciągamy się i wracamy. Każdy, kto ma czołówki lub inne światełka proszony jest o zabranie ze sobą (droga powrotna w ciemnościach :) )

Każdy może przyjść, niezależnie od tego czy biega lub uprawia nordic walking. Trening w tak pięknych okolicznościach przyrody w godzinach wieczornych pozostawia ślad w naszej głowie i daje dużą dawkę Endorfin :) Dzięki takim spotkaniom utrwalamy w sobie aktywny tryb życia i sprawdzamy wytrzymałość naszego organizmu po całym dniu pracy.

Udział w treningu jest oczywiście darmowy i każdy z uczestników odpowiada za siebie. Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA nie bierze odpowiedzialności za udział w treningu.

Leave a Comment