Marzec w biegu

W tym roku wiosna przyszła bardzo wcześnie, więc nic nie stoi na przeszkodzie by już w marcu zacząć starty w zawodach. Aby wam ułatwić wybór zawodów z pośród wszystkich imprez wybrałem kilka tych ciekawszych na różnych dystansach.

9 Marca

Radom 10 km – VII Bieg Kazików o Puchar Prezydenta Miasta Radomia  Do radomia wybiera się kilka osób reprezentujących barwy PKB Endorfina, a więc warto pomyśleć o wspólnym transporcie. Ponadto w liście startowej jest zgłoszonych sporo osób reprezentujących Endorfinę ze Szydłowca, którą serdecznie pozdrawiamy.  Uwaga tylko do 5 marca wpisowe 30 PLN

15 Marca

Bobolice k.Myszkowa 10 km – Bieg przełajowy  Coś dla pasjonatów biegów przełajowych w pięknym otoczeniu Jury Krakowsko – Częstochowskiej i zamku w Bobolicach.

16 marca

Wrocław 10 km – Dziesiątka WROACTIV  Pierwsza atestowana dycha we Wrocławiu w otoczeniu nowego stadionu może stać się ciekawym punktem na naszej mapie biegów.

22 marca

O 9:30 startuje 5 edycja ogólno Polskiej akcja BiegamBoLubię, która jest organizowana w 62 miejscach w całym kraju w tym w Piotrkowie Trybunalskim na stadionie miejskim ul. Żwirki 6 przy współorganizacji z Piotrkowskim Klubem Biegacza „Endorfina”.

23 marca

Pabianice 21.097 km – IV Pabianicki Półmaraton ZHP  Dla wielu z nas będzie to pierwszy, półmaraton w życiu a na liście startowej znajdziemy sporo osób z Piotrkowa Trybunalskiego, więc i tu jest możliwość ograniczenia kosztów transportu.

30 Marca

Warszawa 21.097 km – 9 PZU Półmaraton Warszawski  Największy półmaraton w Polsce w zeszłym roku wytarowało w nim ponad 10 tysięcy zawodników i w tym roku nie zabraknie piotrkowskich Endorfin na trasie.

5 kwietnia

Częstochowa 10 km –  6 Bieg Częstochowski Co prawda bieg błoniami Jasnej Góry dopiero w kwietniu, ale z racji niskiego limity zawodników (999 osób) piszę o nim już teraz tym bardziej, że wpisowe bez koszulki to tylko 25 zł, więc warto już dziś pomyśleć o zapisie.

Leave a Comment