Endorfiny w StepONE

Dzięki nawiązanej współpracy z fitness klubem StepONE mamy przyjemność zaprosić członków PKB Endorfiny na potężną dawkę endorfin. Już w najbliższą sobotę, o godzinie 10:00 trener personalny poprowadzi trening skierowany dla nas – biegaczy, niezależnie od stopnie Waszego wytrenowania. Fitness klub StepONE mieści się w Galerii Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim przy ul Słowackiego 123 (I piętro). Klub działa od kilku miesięcy i od razu przyciągnął niezliczoną rzesze osób aktywnie spędzających czas. Dlaczego? Pozwólcie, że przedstawię kilka argumentów dla których warto uczęszczać do StepONE:

  • dostępność klubu 24h na dobę, 7 dni w tygodniu
  • bardzo dobra lokalizacja (w Focus Mall)
  • bardzo dobry dojazd do Focus Mall samochodem, jak również komunikacją miejską
  • bezpłatny, piętrowy, zadaszony parking na samochody mieszczący się w Focus Mall
  • nowoczesny sprzęt na siłowni, który objęty jest serwisem – nie ma sytuacji, w której bieżnia prześlizguje się, lub jest uszkodzona
  • ogromna przestrzeń powierzchniowa, ponad 2 000 metrów kwadratowych
  • różnorodność sprzętu do ćwiczeń
  • zorganizowane zajęcia grupowe w cenie karnetu
  • możliwość skorzystania z klubu dzięki karcie MultiSport
  • nowatorskie podejście do opłat i dostępności obiektu (wystarczy odcisnąć palec w czytniku, aby wejść na teren siłowni)
  • trenerzy personalni
  • szatnia i prysznice
  • karnet miesięczny w wysokości 69 zł

Dla biegaczy jest to idealne miejsce do treningów wspomagających bieganie. Różnorodność przyrządów do ćwiczeń i fachowa wiedza trenerów personalnych pozwolą Wam osiągnąć cel, przygotować się do zawodów lub po prostu wzmocnić mięsnie, które wykorzystywane są podczas biegu ale których podczas zwykłego biegania nie wzmacniacie. Po sobotnim treningu możecie, a nawet powinniście wziąć prysznic, w każdym razie macie taka możliwość :) Zabierzcie ze sobą ręcznik, buty biegowe, strój do biegania, koniecznie niebieską koszulkę ENDORFINY – pokażmy się! Jeśli nie macie koszulki technicznej Endorfiny załóżcie koszulkę z akcji BiegamBoLubie. To co jeszcze jest istotne to, że trening jest całkowicie darmowy dla członków Piotrkowskiego Klubu Biegacza ENDORFINA. Maksymalna grupa na sobotni trening powinna wynieść nie więcej niż 15 osób. Zatem, jeśli nie masz karnetu, ani karty MultiSport i chciałbyś poznać StepONE jesteś mile widziany na treningu. Ci, którzy uczęszczają do StepONE i są członkami Endorfiny również mogą przyjść na trening. Jeśli ktoś z Was nie będzie chciał uczestniczyć w zorganizowanym treningu, będzie miał do dyspozycji cały sprzęt w StepONE. Czas jaki przewidujemy na trening wynosi 1,5 godziny (od wejścia do wyjścia z obiektu). Zainteresowani muszą wysłać maila na adres pawel.makulski@klubendorfina.pl, w którym należy napisać swoje imię i nazwisko. Na trening należy zabrać ze sobą dowód tożsamości. Osoby, które nie dokonają rejestracji mailowej nie będą mogli wejść na trening. Widzimy się w sobotę na zajęciach w StepONE.

Leave a Comment