Zabiegani Mikołaje i Śnieżynki

W sobotni poranek, w parku Jana Pawła II, przy ul. Słowackiego, Mikołaje i Śnieżynki spotkali się by wspólnie oddać się endorfinowemu szaleństwu. Po krótkiej rozgrzewce przy fontannach wystartowaliśmy poprzez trasę liczącą ok. 5km, która przebiegała głównymi ulicami Piotrkowa Trybunalskiego. W biegu mógł wziąć udział każdy, kto tylko lubi biegać. Obecność Mikołajów i Śnieżynek na ulicach miasta wywoływała śród mieszkańców pozytywne reakcje, które z uśmiechem odbieraliśmy.Tradycją biegu jest bieg przez galerię Focus Mall. Kończąc trening zawitaliśmy do naszej zaprzyjaźnionej “Księgarni na Rogu”.

To był najlepszy finisz, jaki można sobie wyobrazić. Mikołajowi biegacze zakończyli bieg w Księgarni na Rogu, u endorfinowego kolegi. A żeby nie ulegać stereotypom i w przyrodzie zachować równowagę, Mikołajowi też prezent się należy. Księgarnia chciałaby podziękować za miłą niespodziankę i obdarować jednego z biegających Mikołajów książką, o bieganiu. Losowanie wkrótce…- mówi Grzegorz Wiktorowicz, kierownik księgarni

Celem II Biegu Mikołajkowego bała jak zawsze dobra zabawa i promocja aktywności fizycznej, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków. Do zobaczenia za rok :) Pełna galeria zdjęć dostępna jest na stronie facebooka.

Mikołaje i Śnieżynki na treningu

Mikołaje i Śnieżynki na treningu

Leave a Comment