Plebiscyt na Klubowicza Endorfiny 2014

biegacz

Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA ogłasza Plebiscyt na Klubowicza ENDORFINY 2014. Od roku 2014 chcielibyśmy rozpocząć plebiscyt na Klubowicza Endorfiny, którego finał będzie przypadał na okres 6 grudnia. Data jest nie przypadkowa, ponieważ w tym czasie organizujemy spontaniczny bieg Mikołajów ulicami naszego miasta. Chcielibyśmy wyróżnić tych Klubowiczów, którzy przez cały rok aktywnie brali udział w naszych zajęciach biegowych, takich jak BiegamBoLubie, Ujarzmianie Nocnego Biegacza, a także, którzy startowali w zawodach pod szyldem Piotrkowskiego Klubu Biegacza ENDORFINA i swoją postawą w dążeniu do celu, byli godni naśladowania, wzorem dla innych.

Regulamin głosowania:

1. Każdy może oddać dwa głosy w plebiscycie, jeden na kobietę, drugi głos na mężczyznę.
2. Głosowanie odbywa się poprzez wysłanie e-maila na adres plebiscyt (@) klubendorfina.pl lub wypełniając formularz dostępny na stronie poniżej. W treści należy wskazać członka PKB Endorfina i napisać uzasadnienie (powód dla którego dana osoba powinna wygrać).
3. Lista członków PKB Endorfina dostępna jest na stronie http://www.klubendorfina.pl/czlonkowie.
4. Z pośród nadesłanych zgłoszeń komisja dokona wyboru dwóch osób, kobiety i mężczyzny, które swoim dążeniem do osiągnięcia swoich biegowych celów i zaangażowaniem w tematy Endorfiny przyczyniły się do promocji biegania w Piotrkowie Trybunalskim.
5. Głosy można oddawać w terminie od 18 do 30 listopada 2014r. Po tym okresie głosy nie będą brane pod uwagę.
6. Zgłoszenia, które nie będą dotyczyły członków PKB Endorfina, zostaną odrzucone.
7. Ogłoszenie wyników odbędzie się 06.12.2014r. – podczas akcji Biegu Mikołajkowego w Piotrkowie.

P.S. Nasze serwery są gotowe na przyjmowanie Waszych głosów ;-)

    Twoje imię i nazwisko

    Imię i nazwisko klubowicza Endorfiny

    Uzasadnienie

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 102/32, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Leave a Comment