Relacja ze szkolenia dla członków Endorfiny

W ostatnią sobotę listopada biegacze z Endorfiny przybyli na szkolenie “Wszystko zaczyna się w głowie, a kończy w nogach“, o którym pisaliśmy na stronie klubowej. Było to pierwsze tego typu szkolenie zorganizowane przez PKB Endorfinę dla swoich Klubowiczów. Wszyscy, którzy wyrazili zainteresowanie udziałem w szkoleniu przybyli do Piotrkowskiej Fundacji im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego. Każdy z nich miał za zadanie wymyśleć cel, własny cel, nad którym będzie pracował podczas warsztatów. Szkolenie, w sposób profesjonalny, poprowadził Maciej Pawłowski, który dzieląc się z uczestnikami swoją wiedzą starał się wpłynąć na naszą świadomość biegową i nie tylko. Poprzez trafne przykłady i ćwiczenia pokazał nam, że to co siedzi w głowie nie koniecznie ma finał taki jak sobie wyobrażaliśmy. Nasze cele zostały poddane gruntownej weryfikacji, rozłożone na czynniki pierwsze i każdy z uczestników miał możliwość odpowiedzenia sobie na pytanie: w którym miejscu obecnie się znajduje z realizacją swojego celu i jaka jest przede mną droga, aby osiągnąć zamierzony sukces.

Maciej Pawłowski z hakujrzeczywistosc.org.pl

Maciej Pawłowski z hakujrzeczywistosc.org.pl

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy certyfikat, który nie tylko stanowi potwierdzenie udziału w szkoleniu Endorfiny ale przede wszystkim jest dowodem chęci podnoszenia swoich kwalifikacji. Bieganie to nie tylko bezmyślne przebieranie nogami :) to coś więcej i jeśli chcemy być nadal aktywni fizycznie musimy poukładać sobie pewne sprawy w naszej głowie. Prowadzący również otrzymał podziękowania na którym swoje podpisy złożyli wszyscy uczestnicy szkolenia. Podziękowania należą się również Kamilowi Lesiakowi, który wspomógł szkolenie aspektami z obszaru psychologii.

Kamil Lesiak (po lewej stronie) wraz z Maciejem Pawłowskim

Kamil Lesiak (po lewej stronie) wraz z Maciejem Pawłowskim

Mamy nadzieję, że szkolenie się podobało :-) W planach na przyszły rok mamy kolejne szkolenia o tematyce, która z pewnością Was zainteresuje. Ze swojej strony chciałbym podziękować członkom Endorfiny za udział w szkoleniu, Maćkowi za świetne przygotowanie szkolenia i Kamilowi za wsparcie. Pamiętam jak na pierwszych zajęciach w Parku Poniatowskiego, które otwierały sezon biegowy Endorfiny deklarowałem,  że mamy zamiar zrobić szkolenie z motywacji i realizacji celów. Dzięki współpracy z Maciejem udało się to zrealizować. Pełna galeria zdjęć ze szkolenia dostępna jest na naszym fanpage facebookowym.

P.S. Widzieliście kiedyś ciasteczkowego potwora? Zaszczycił nas swoją obecnością :)

Organizatorem szkolenia był Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA we współpracy z:

hakuj fundacja

 

Leave a Comment