Szkolenie dla klubowiczów – wszystko zaczyna się w głowie …

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić członków Endorfiny na szkolenie pt. “Wszystko zaczyna się w głowie, a kończy w nogach“, które poprowadzi trener Maciej Pawłowski. Termin szkolenia przypada na najbliższą sobotę 29 listopada bieżącego roku. Warsztaty odbędą się w Piotrkowskiej Fundacji im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego przy ul. Słowackiego 7/9 w godzinach 8:30 – 13:30.

Maciek Pawłowski jest założycielem bloga Hakuj Rzeczywistość dostępnego pod adresem hakujrzeczywistosc.org.pl na którym pisze dużo o kreatywności, zarządzaniu sobą w czasie i podnoszeniu efektywności osobistej. Innymi słowy jak sprawić, aby nasza praca była lepsza, zamiast cięższa. Dla Maćka prowadzenie bloga stanowi w pewnym sensie misję, której celem jest szerzenie poglądu, że każdy może nabyć dowolną kompetencję. Ponadto zajmuję się też szeroko pojętą edukacją oraz grywalizacją. W wolnym czasie współtworzy Piotrkow Dunegon. Prywatnie jest biegaczem, i dzięki tej dyscyplinie pozytywnie nastawia się do życia.

 Maciej Pawłowski (hakujrzeczywistosc.org.pl)

Trener Maciej Pawłowski (hakujrzeczywistosc.org.pl)

Szkolenie przeznaczone jest dla członków Piotrkowskiego Klubu Biegacza ENDORFINA i oczywiście jest bezpłatne, niezależnie od wyboru pakietu członkowskiego. Ilość miejsc jest ograniczona. Każdy członek klubu, który będzie chciał wziąć udział w szkoleniu musi wypełnić poniższy formularz. Potwierdzeniem poprawnej rejestracji na szkolenie będzie e-mail wysłany przez PKB Endorfina na adres podany w formularzu na 3 dni przed datą rozpoczęcia szkolenia. Każda osoba, która chce wziąć udział w warsztacie musi przyjść z jakimś celem, nad którym będzie pracowała w trakcie spotkania, np. maraton, regularne bieganie, oszczędzanie na wakacje, etc.

Dzięki nawiązaniu współpracy z Piotrkowską Fundacją im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego możliwe było pozyskanie sali w centrum miasta. Fundacja działa od 2004 roku i jej misją jest działanie:

 • na rzecz rozwoju nauki i edukacji, rozumianej również jako poszerzanie horyzontów światopoglądowych w dziedzinie komunikacji międzyludzkiej oraz wzmacniania tożsamości narodowej w połączeniu ze współpracą pomiędzy krajami,
 • w dziedzinie kultury i osiągnięć cywilizacji,
 • w zakresie ekologii, zdrowia i pomocy osobom niepełnosprawnym.

Organizatorem szkolenia jest Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA we współpracy z:

hakuj fundacja

 

W celu rejestracji na szkolenie prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

  Imię i nazwisko klubowicza (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 102/32, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

   

  Leave a Comment