Wybiegany 2014 rok – rywalizacja na endomondo

Przede wszystkim dziękujemy za ogromne zainteresowanie i udział w rywalizacji biegowej utworzonej na endomondo.com – Najwięcej biegowych kilometrów w 2014r. Wszystkie osoby, które wzięły udział, a było ich 74, wspólnie wybiegały prawie 62 tysiące kilometrów (dokładnie 61,900), co przełożyło się na 5 milionów kalorii :) Łączny czas trwania treningów wyniósł ponad 8 miesięcy!

Zwycięzcami rywalizacji są wszyscy, którzy brali w niej udział, bo nagrodą były endorfiny! Pierwszą trójkę otwiera Jan Wychowałek, który w 2014 roku wybiegał 2964.26 km, następnie Piotr “Dragon” Kardas z wynikiem 2797.02 km oraz Bogusława Anna Smul 2485.77 km. Wśród członów Piotrkowskiego Klubu Biegacza ENDORIFNA, biegaczem, który niestrudzenie i z ogromnym zapałem realizował treningi i brał udział w zawodach biegowych został Jacek Janus, który wybiegał w 2014 roku 2214.80 km, uzyskując 4 pozycje w klasyfikacji generalnej :) Drugą osobą, która jest członkiem Endorfiny i kolejno uzyskała wysoki wynik jest Kacper PASCAL Krzysztofik z przebytymi 1567.25 km. Na trzecim miejscu, z niewielką różnicą do Kacpra usytuował się Paweł Makulski, który zwiększył o 600 km w stosunku do roku 2013 dystans, pokonując o własnych nogach 1508.40 km.

Nagrodami w rywalizacji jest oczywiście satysfakcja i endorfiny, jendak organizator chcąc wyróżnić swoich klubowiczów, przeznaczył również dla nich niespodzianki w postaci okolicznościowych koszulek. Zgodnie z ustalonym regulaminem nagrody otrzymają: Jacek Janus, Kacper Krzysztofik i Paweł Makulski.

Strona rywalizacji wraz z regulaminem utworzonej przez Piotrkowski klub Biegacza ENDORFINA znajduje się tu:   http://www.klubendorfina.pl/endomondo/rywalizacje-2014/

Gratulujemy wszystkim, biorącym udział w rywalizacji biegowej. Kolejna już niebawem. Tymczasem zapraszamy do wstąpienia do drużyny Piotrkowskiego Klubu Biegacza ENDORFINA na stronie endomondo.com.

Leave a Comment