Zaproś Endorfinę w swoje okolice

wybiegania_pelne_endorfin_sAkcja “Przygotowania do wiosennych startów” jest już na półmetku, dlatego postanowiliśmy abyście to Wy zaproponowali trasy biegowe, którymi na co dzień biegacie i podzielili się nimi wśród biegaczy z Piotrkowa i okolic, którzy podczas niedzielnego treningu zawitają być może właśnie do Ciebie. “Zaproś Endorfinę w swoje okolice” to kolejny krok (biegowy) ku poszerzaniu naszej społeczności biegaczy, dla których miasto Piotrków i okolice są w zasięgu nogi :)  Chcielibyśmy poznać ciekawe okolice miasta, w których można biegać i gdzie jeszcze nasza stopa nie gościła. Do dzieła biegacze! Poniżej przedstawiamy regulamin:

1. Przedstaw trasę w formie elektronicznej (np. Endomondo, RunLog, itp.).
2. Trasa musi być bezpieczna, tzn. oświetlona, a jeśli jej część lub całość przebiega ulicami, muszą być chodniki lub szerokie pobocza. Należy pamiętać, że biegniemy grupą, często ponad 10cio osobową.
3. Trasa musi mieć minimum 10km, maksymalnie ok. 20km.
4. Preferowane są trasy w Piotrkowie Trybunalskim lub najbliższych okolicach (max do 15 km od ścisłego centrum) biegnące przez las, park, z dala od miejskiego zgiełku.
5. Jeśli trasa zostanie zaakceptowana, wówczas niedzielny trening biegowy odbędzie się na wyznaczonej przez Ciebie trasie. Osoba, która zgłosi trasę musi być obecna podczas treningu, na którym będziemy przemierzać wyznaczoną trasę.
6. Po zakończeniu akcji “Przygotowania do wiosennych startów”, zostanie opublikowana ankieta w której uczestnicy treningów będą mogli zagłosować na najciekawszą trasę biegową “Przygotowań do wiosennych startów” 2014/2015.
7. Nagrodą będzie książka o tematyce biegowej.
8. Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA nie odpowiada za zabezpieczenie biegu.
9. Każdy uczestnik biegu odpowiada za siebie.
10. Zgłoszenia prosimy kierować na adres email kontakt@klubendorfina.pl

Do zobaczenia na treningu! Zapraszamy do udziału w akcji.

Leave a Comment