Grawer na medalach

Grawer na medalu to pamiątka, która pozostaje na lata :) Sam medal jest już dowodem na to, że jesteście aktywni i bierzecie udział w zawodach i imprezach, w których na starcie czujecie dreszczyk emocji, a na mecie otrzymujecie zastrzyk endorfin :) Część z Was posiada sporą kolekcję, która ciągle powiększa się o nowe “blachy”.

Brak medali wcale nie oznacza, że nie prowadzicie aktywnego trybu życia. Jednak medale stanowią ukoronowanie Waszych poczynań, przygotowań, wysiłku i walki z samym sobą. Być może to wszystko kojarzy się z czymś trudnym, nie zrozumiałym i czujecie od razu niechęć do wysiłku ale pamiętajcie, że życie jest jedno i w zależności od tego, czy idziesz w górę czy w dół musisz czuć z niego satysfakcję. Właśnie bieganie daje tą satysfakcję, że idąc pod górę tj. przygotowując się do biegów, próbując wcisnąć w napięty grafik dnia trening, dbając o dietę i odpoczynek możesz dojść na szczyt. Tym szczytem może być cel, który sam sobie ustalasz.

 Grawer wykonany jest metodą laserową, a efekt wygląda tak:

Koszt nadruku wynosi 15 zł od sztuki. Wykonany jest przez firmę, która oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie grawerowania komputerowego, maszynowego jak również frezowania i grawerowania CNC. Grawerowanie laserowe jest to bardzo trwały, a do tego precyzyjny i estetyczny sposób znakowania przedmiotów powierzchniowo.

Medal należy zapakować, najlepiej w jakąś torebkę foliową, która uchroni przed otarciami. Do środka wkładamy kartkę papieru, na której piszemy drukowanymi: imię i nazwisko oraz czas. Pamiętajcie, że to co znajdzie się na kartce zostanie wygrawerowane. Format przyjmujemy następujący:

  • imię nazwisko
  • czas w postaci hh:mm:ss, np. 03:59:59

Jeśli mają być jakieś odstępstwa od w/w formatu proszę o tym napisać. Pieniążki za wykonanie usługi podajemy od razu, wraz z  medalem. Osobami kontaktowymi są:

Medale możecie dostarczyć np. na  zajęciach BiegamBoLubię lub w inny sposób, wcześniej umówiony. Do końca dnia 26.10.2014r. czekamy na Wasze zamówienia.

Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA tylko pośredniczy w całym procesie wykonania graweru.

Paweł Makulskipreferuję nocne bieganie, szczególnie podczas pełni księżyca. Bieganie jest dla mnie stylem życia, sposobem na oczyszczenie i odrodzenia ciała i ducha. Motto życiowe – dopóki walczysz jesteś zwycięzcą – sprawdza się nie tylko w bieganiu ale i w życiu codziennym.

Leave a Comment