Pytamy o bezpieczeństwo na drogach

Pozostając w tematyce bezpieczeństwa, o czym pisaliśmy ostatnio w artykule – Biegaj z odblaskami, bądź widoczny!, dajemy Wam możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania z zakresu bezpiecznego poruszania się po naszych drogach i chodnikach. Oczywiście kierujemy je do wszystkich biegaczy. Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim wyraził duże zainteresowanie tematem i chętnie odpowie na Wasze pytania. Udostępniliśmy formularz, za pomocą którego możecie kierować swoje pytania, który znajduje się poniżej. Ponadto możecie pisać na adres kontakt(@)klubendorfina.pl, wysyłać wiadomości za pośrednictwem portalu Facebook lub w komentarzach, bezpośrednio pod opublikowanym artykułem.

Mamy wrażenie, że nie raz spotkaliście się z sytuacją na drogach, w której zastanawialiście się na tym, kto ma pierwszeństwo i czy aby na pewno tak można. Być może sami zrobiliście coś niezgodnie z przepisami i nawet o tym nie wiedzieliście. Jesteśmy ciekawi Waszych pytań :)

Pytania zadajemy do soboty 25.10.2014r. Odpowiedzi zostaną opublikowane na stronie www.klubendorfina.pl

Zadaj pytanie policjantowi.

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Treść wiadomości

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 102/32, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Paweł Makulskipreferuję nocne bieganie, szczególnie podczas pełni księżyca. Bieganie jest dla mnie stylem życia, sposobem na oczyszczenie i odrodzenia ciała i ducha. Motto życiowe – dopóki walczysz jesteś zwycięzcą – sprawdza się nie tylko w bieganiu ale i w życiu codziennym.

    Leave a Comment