Liga biegowa czyli grywalizacja.

Niedawno powstał nowy projekt o nazwie Liga Biegowa dostępny pod adresem www.ligabiegowa.pl. Na stronie internetowej, w ładnej i przystępnej formie prezentowane są nasze dane, gdzie możemy się porównywać z innymi biegaczami. Co bardzo ważne – organizator planuje szereg nagród dla uczestników.

Na podstawie czasu uzyskanego przez biegacza w każdym biegu zaliczanym do klasyfikacji Ligi Biegowej przeliczany będzie na wartość punktową zgodnie z opublikowaną w Serwisie tabelą opartą na tabeli VDOT Jacka Danielsa. Na podstawie liczby uzyskanych punktów Uczestnik będzie klasyfikowany i nagradzany.

W ramach Ligi Biegowej możecie również rywalizować drużynowo. W skład drużyny może wchodzić od czterech do sześciu uczestników, przy czym na wynik punktowy drużyny składa się suma punktów zdobywanych przez wszystkich uczestników należących do tej drużyny. Kapitan drużyny, w naszym przypadku Jacek Janus, ma możliwość edycji jej profilu w serwisie, a także możliwość zaproszenia do drużyny innych uczestników. Trudno, żeby Nas tam nie było :)

Zapraszam więc do uczestnictwa w naszej drużynie Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA i zdrowej rywalizacji!
Oceńcie sami!

Leave a Comment