Rozświetlmy ulice pozytywną energią :)

I Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur już za kilka dni. Wielka impreza biegowa, której jeszcze nie było w naszym mieście. Ponad 500 biegaczy z różnych zakątków świata stanie na linii startu półmaratonu. Wśród nich nie zabraknie oczywiście piotrkowian, którzy w licznej grupie będą reprezentować gospodarza imprezy, czyli miasto Piotrków Trybunalski.

Dobrym rozwiązaniem przed startem jest poznanie trasy, tak aby móc ustalić strategię na dystansie półmaratonu. Chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do wspólnego treningu, który odbędzie się 23 czerwca o godzinie 21:00. Zbiórka na ul. Słowackiego, w Parku Jana Pawła II. Tempo nie jest istotne, ważny jest Wasz udział. Chcemy tym treningiem pokazać również naszym mieszkańcom, że niebawem przebiegnie ulicami miast setki biegaczy.W tym dniu przypada również Noc Świętojańska, co jest świetną okazją do tego aby rozświetlić ulice miasta pozytywną energią :)

Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA nie bierze odpowiedzialności za udział w treningu. Każdy z uczestników zobowiązany jest zabrać ze sobą elementy odblaskowe. Jako współorganizator półmaratonu stawiamy na bezpieczeństwo podczas biegu, dlatego w pakiecie startowym znajdziecie nasz akcent :)

Leave a Comment