Strefa kibica na półmaraton

W związku ze zbliżającym się I Nocnym Półmaratonem Piotrkowskim Wielu Kultur organizujemy STREFĘ KIBICA Piotrkowskiego Klubu Biegacza ENDROFINA. Członkowie i sympatycy Klubu, którzy chcą dopingować naszym dzielnym biegaczom proszeni są o przybycie na imprezę w dniu 26.06.2015 r. o godz. 20:10 przy PKO BP na ul.Słowackiego (w pobliżu miejsca startu). Po starcie zawodników o godz. 21:00 Strefa Kibica przenosi się na róg Placu Kościuszki ul.Słowackiego (w razie dużej ilości dopingujących będzie jeszcze jeden punkt u wylotu ul.Sienkiewicza). O godzinie 20:30 planujemy wykonać pamiątkowe zdjęcie. Zbiórka przy fontannie :) 

1nppwkSTREFY KIBICA

Proponujemy założyć białe koszulki (mogą być też białe klubowe) – w dużej grupie będziemy się wyróżniać. Do tego każdy z kibiców dostałby garść niebieskich wstążek z bibuły, którymi moglibyśmy machać do naszych zawodników (to tylko propozycja!). Potrzebujemy chętnych do zrobienia transparentów zachęcających biegaczy do wysiłku (tekturowe białe kartki z niebieskimi napisami) – prosimy podawać hasła.

IM WIĘCEJ NAS BĘDZIE TYM LEPIEJ – WG 92% ZAWODNIKÓW OBECNOŚĆ KIBICÓW I DOPING POMAGAJĄ W BIEGU.

Wszelkie sugestie i uwagi proszę zgłaszać do mnie, czyli do Justyny Foltyn ;) organizatora Strefy Kibica. Kontakt na FB lub na mailem: jutine@o2.pl

Materiał graficzny pochodzi ze strony http://www.aktywniebardzo.pl

Leave a Comment